Kontakt


Adrese, telefoni, e-mailovi

Osijek

Škojo d.o.o.
Ulica borova 1, 31000 Osijek
e-mail. skojo@skojo.hr

Besplatni info telefon: 0800 9424

tel. +385 31 22 00 00
fax. +385 31 22 00 01

Djelatno vrijeme salona
ponedjeljak – petak: 8 – 18 sati
subota: 9- 13 sati

Djelatno vrijeme rezervnih dijelova
ponedjeljak – petak: 8 – 16 sati
subota: 8- 13 sati

Djelatno vrijeme servisa
ponedjeljak – petak: 7:30 – 16 sati
subota: 8 – 13 sati

Prodaja vozila

Roberto Škugor
Voditelj prodaje i marketinga
tel. +385 31 22 00 13
mob. +385 91 122 00 13
fax. +385 31 22 00 11
e mail: roberto.skugor@skojo.hr
Skugor Robert Lovoković
Voditelj centra
tel. +385 31 22 00 14
mob. +385 91 122 00 14
fax. +385 31 22 00 11
e mail: robert.lovokovic@skojo.hr
Lovokovic
Tomislav Tomljanović
Prodajni savjetnik za osobna vozila
tel. +385 31 22 00 17
mob. +385 91 122 00 17
fax. +385 31 22 00 11
e mail: tomislav.tomljanovic@skojo.hr
Tomljanovic
Ilmi Mitrović
Prodajni savjetnik
tel. +385 31 22 00 26
mob. +385 91 122 00 26
fax. +385 31 22 00 12
e mail: ilmi.mitrovic@skojo.hr
Mitrovic
Kristijan Marjanović
Prodajni savjetnik za dostavna vozila
tel. +385 31 22 00 58
mob. +385 91 122 00 58
fax. +385 31 22 00 11
e mail: kristijan.marjanovic@skojo.hr
Marjanovic Stjepan Totić
Prodajni savjetnik za teretna vozila
tel. +385 31 22 00 18
mob. +385 91 122 00 18
fax. +385 31 22 00 11
e mail: stjepan.totic@skojo.hr
Totic

Servis vozila

Damir Romić
Servisni savjetnik za osobna vozila
tel. +385 31 22 00 23
mob. +385 91 122 00 23
fax. +385 31 22 00 22
e mail: damir.romic@skojo.hr
Romic
Ivan Varga
Servisni savjetnik za dostavna i teretna vozila
tel. +385 31 22 00 31
mob. +385 91 122 00 31
fax. +385 31 22 00 32
e mail: ivan.varga@skojo.hr
Varga
Boris Rauch
Servisni savjetnik za osobna vozila
tel. +385 31 22 00 21

mob. +385 91 162 00 21
fax. +385 31 22 00 22
rauch
Tino Farkaš
Servisni savjetnik za limariju, lakirnicu i vozila Suzuki, Chrysler i Jeep
tel. +385 31 22 00 24
fax. +385 31 22 00 22e mail: tino.farkas@skojo.hr
Farkas
Anita Hojski
Servisni savjetnik za dostavna i teretna vozila
tel. +385 31 22 00 30
mob. +385 91 122 00 30
fax. +385 31 22 00 32
e mail: anita.hojski@skojo.hr
Hojski

 

Prodaja rezervnih dijelova

Marko Franjić
Prodajni savjetnik za rezervne dijelove
tel. +385 31 22 00 41
fax. +385 31 22 00 22
e mail: marko.franjic@skojo.hr
Damir Mijatović
Prodajni savjetnik za rezervne dijelove
tel. +385 31 22 00 44
fax. +385 31 22 00 22
e mail: damir.mijatovic@skojo.hr
Mijatovic
Goran Blažević
Prodajni savjetnik za ulja i maziva
tel. +385 31 22 00 59
fax. +385 31 22 00 45
e mail: goran.blazevic@skojo.hr
Blazevic

 

Split

Domovinskog rata 65
21000 Split

tel. +385 21 277 540

Djelatno vrijeme salona
ponedjeljak – petak: 8 – 18 sati
subota: 9- 13 sati

Ante Frankić
Prodajni savjetnik – salon Split

tel. +385 21 277 541
mob.+385 91 63 63 315
fax. +385 21 277 543
e mail: ante.frankic@skojo.hr

Mišo Prekratić
Prodajni savjetnik – salon Split
tel. +385 21 277 540
mob. +385 91 63 63 314
fax. +385 21 277 543

 

Zagreb

Radnička cesta 41
10000 Zagreb

tel. +385 1 55 82 500

Djelatno vrijeme
ponedjeljak – petak: 8 – 18 sati
subota: 9- 13 sati

Toni Protrka
Prodajni savjetnik
tel. +385 1 55 82 514
mob. +385 91 63 63 317
fax. +385 1 55 82 505
e mail: toni.protrka@skojo.hr
Vedran Lanović
Prodajni savjetnik
tel. +385 1 55 82 510
mob. +385 91 63 63 318
fax. +385 1 55 82 505
e mail: vedran.lanovic@skojo.hr

 

Škojo d.o.o.
Ovlašteni servis Slavonski Brod

Gornja Vrba, Sjeverna ulica 22
e-mail. slavonskibrod@skojo.hr

tel. +385 35 21 77 00
fax. +385 35 21 77 01

Djelatno vrijeme servisa i rezervnih dijelova
ponedjeljak – petak: 8 – 16 sati

Hrvoje Matić
Voditelj servisa
tel. +385 35 21 77 05
mob. +385 91 121 77 05
fax. +385 35 21 77 01
e mail: hrvoje.matic@skojo.hr
Dubravko Krolo
Servisni savjetnik
tel. +385 35 21 77 30
mob. +385 91 121 77 30
fax. +385 35 21 77 01
e mail: dubravko.krolo@skojo.hr

 

Podaci za plaćanje
IBAN: HR8223600001101414300 kod Zagrebačka banka d.d. Zagreb
OIB: 22553687465